Sinema rehberi: 4 yeni film vizyonda

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta biri yerli, 4 film vizyona girdi

I Wanna Dance with Somebody: Whitney Houston

ABD'li şarkıcı ve oyuncu Whitney Houston'ın yaşamına ve müziğine odaklanan I Wanna Dance With Somebody: Whitney Houston filmi, şarkıcının yıldızlığa yükseliş hikayesini beyaz perdeye taşıyacak. Müzik kariyerine 6 Grammy, 2 Emmy, 16 Billboard Müzik Ödülü ve 22 Amerikan Müzik Ödülü sığdıran sanatçıyı Naomi Ackie canlandırdı.

Genç oyuncuya Stanley Tucci ve Ashton Sanders eşlik ederken, yapımın yönetmenliğini ise Kasi Lemmons üstlendi.

R.M.N.

Marin Grigore, Judith State ve Macrina Barladeanu'nun başrollerinde oynadığı R.M.N. genç bir adamın Almanya'daki işinden ayrıldıktan sonra döndüğü köyünde gelişen olayları işliyor.

Belçika, Fransa, İsveç ve Romanya ortak yapımı dram türündeki filmin yönetmen koltuğunda Cristian Mungiu oturuyor.

Maric

Ebru Delibaş'ın yönetmenliğini yaptığı, Bülent Çelik, Duygu Yıldırım ve Aziz Demir'in rol aldığı Maric, haftanın yerli korku filmi olarak beyaz perdedeki yerini alacak.

Ayı Kardeşler: Dünyaya Dönüş

Huida Lin'in yönetmenliğindeki Çin yapımı Ayı Kardeşler: Dünyaya Dönüş filmi, animasyonseverlerin ilgisini çekmeye aday.

Fotoğraflarla son durum Güzel günlerde tutar gibi tut elimi baba Dağ gibi yükseliyor Bunun adı yağma değil çaresizlik... Depremin getirdiği yıkım uydudan görüntülendi Elazığ'daki fay hattında zemin sıvılaşması