NYT'nin moda editörleri seçti: Met Gala'nın enleri

Modanın en büyük gecesi Met Gala bu yıl zamanın bahçesi temasıyla düzenlendi. Geceye Zendaya, Kim Kardashian ve Tyla gibi isimlerin kıyafet tercihleri damga vurdu. New York Times'ın moda editörleri gecenin enlerini belirledi (Fotoğraflar: Nina Westervelt - Amir Hamja / New York Times)

Galerinin tamamı için tıklayınız

The Styles Desk / The New York Times

Dün sabah New York'taki Metropolitan Sanat Müzesi'nde düzenlenen Met Gala'ya ilişkin en büyük sorulardan birinin yanıtı ortaya çıktı. Vogue ve diğer Condé Nast yayınlarının çalışanlarını temsil eden sendikanın üyeleri, Vogue editörü Anna Wintour tarafından organize edilen galaya yönelik tehditlerine devam edecekler miydi?

Hayır: Condé Nast ile sendika liderleri arasında etkinlikten saatler önce geçici bir sözleşme anlaşmasına varıldı. Diğer sorular hala cevapsızdı: Hangi ünlüler gelecek? Konuklar Zamanın Bahçesi temasının kıyafet kurallarını nasıl yorumlayacaktı? 

Bu sorular da katılımcılar arabalarından inip galaya doğru yol almaya başladıklarında yanıt buldu. Emily Ratajkowski, Pamela Anderson ve Dan Levy gibi yıldızlar halıya çıkarken bazı kıyafet temaları da netleşti. Bunlar arasında çiçek baskıları ve süslemeler, özenli başlıklar ve daha çok cennet bahçelerini andıran teni ortaya çıkaran kıyafetler vardı.

Modanın odak noktası olduğu bir etkinlikte, kırmızı halıda (ya da bu yılki Met Gala'da olduğu gibi yeşilimsi bir halıda) öne çıkmak daha zor olabilir. Ancak bu 20 kişiyi, iyi ve o kadar da iyi olmayan nedenlerle unutması zor olacak.

En çok satan otomobil markaları ve modelleri Henry Cavill'ın yeni filmi gişede umduğunu bulamadı Akın İpek'in Beyaz Köşk'ü satışa çıkarılıyor Kuş Uçuşu final sezonuyla zirvede Zirvedeki yerini koruyor Met Gala'nın enleri