Binnaz Saktanber
Call Me By Your Name ile neredeyse bir yarı-tanrı statüsüne ulaşan yazar ve yönetmen Luca Guadagnino’nun televizyona yaptığı ilk iş, We Are Who We Are. HBO’da yayınlanan sekiz bölümlük dizi, Türkiye’de de BluTv’de izlenebilir. Komutan Sarah’nın (Chloë Sevigny), karısı Maggie (Alice Braga) ve 14 yaşındaki oğulları Fraser (Jack Dylan Grazer) ile İtalya’da bir Amerikan askeri üssüne taşınmasıyla başlayan hikaye, Fraser’ın yeni hayatına odaklanıyor. Onun arkadaşlıkları ve ilişkileri şiirsel bir anlatıyla günbegün önümüze seriyor. Tarzı ve diliyle televizyondaki tüm işlerden ayrılan We Are Who We Are’ı izlemek için beş neden: 1- İçine alan atmosfer Olay kurgusundan ziyade bir atmosfer, his ve görsel dünya sunuyor bize Guadagnino. Uzun planlarda kahramanların davranışlarını gözlemliyor, sahnenin odağı kadar kenarında da ne olduğuyla ilgileniyoruz. Bir ev partisini anlatan dördüncü bölüm ve paintball sahneleri özellikle izlemeye değer.![Chloe Sevigny de Sarah rolünde çok inandırıcı](https://gazeteoksijen.com/wp-content/uploads/2021/02/534f99cb7e0de08791bc7292737ab6d6e2-we-are-who-we-are.rsquare.w700-300x300.jpg)
Gençlik dizisi demişken…
![Dawson's Creek](https://gazeteoksijen.com/wp-content/uploads/2021/02/rs_600x600-180119083411-600-dawsons-creek-11918-300x300.jpg)
![Gossip Girl](https://gazeteoksijen.com/wp-content/uploads/2021/02/GossipGirl_4926700-GOSSIPGIRL._V392940577_SX1080_-300x206.jpg)
![The End of the Fucking World](https://gazeteoksijen.com/wp-content/uploads/2021/02/the-end-of-the-fucking-world-300x200.jpg)
![Lise Defteri](https://gazeteoksijen.com/wp-content/uploads/2021/02/Thumbnail-300x169.jpg)