13 Haziran 2024, Perşembe Gazete Oksijen

Hakkımızda


Oksijen

2021 yılı Ocak ayında, Türkiye’nin duayen gazetecilerinden oluşan çekirdek bir kadro ile yayın hayatına başlayan Oksijen hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu bağımsız, objektif, güncel analizleriyle Türkiye’nin tek haftasonu gazetesidir. Dünya’nın ve Türkiye’nin alanında en saygın, en bilgili isimleriyle ekonomiyi, politikayı, sağlığı, bilimi, sanatı, kitabı, sinemayı, müziği, gastronomiyi her Cuma Oksijen gazetesi, her gün gazeteoksijen.com ile okurlarımızla buluşturuyoruz. Yayın politikamız ile Türkiye'de soluduğumuz havanın kalitesini her geçen gün artırmayı hedefliyoruz. Dünyanın en etkili ekonomistlerinin analizlerini, büyük devlet adamlarının güncel olaylara ilişkin fikirlerini, önemli bilim insanlarının öngörülerini her hafta Oksijen’de, her gün gazeteoksijen.com’da bulacaksınız.

Dünyanın en itibarlı ekonomi gazetelerinden Financial Times gazetesinin, dünyanın en prestijli ve etkili gazetesi The New York Times'ın ve dünyanın köklü haftalık gazetelerinden The Economist'in haber ve yorumlarını Türk okurlarına sunan tek gazeteyiz.

İngiltere’de The Guardian, Fransa’da Le Monde, İspanya’da El Pais, ABD’de Boston Globe, Japonya’da Nikkei gibi lider gazetelerle birlikte dünyanın önde gelen fikir platformlarından Project Syndicate’in Türkiye yayın haklarına sahibiz.

O2

Çıkış yılında tek gazete olarak yayınlanmaya başlanan Oksijen, zaman içerisinde  O2 gazetesi ile birlikte daha bol kültür-sanat, daha bol kitap, daha bol müzik, daha bol sinema ile her hafta iki gazete olarak okurları ile buluşuyor.

GazeteOksijen.com

Basılı bir haftalık gazete olarak yayın hayatına başlayan Oksijen gazetesi sunduğu dijital aboneliğinin yanı sıra gündemi takip eden gazeteoksijen.com websitesi ve sosyal medya kanalları ile okurlarına anlık ve güncelin nabzını tutan analizler sunuyor.

Oksijen Özel Yayınlar

Oksijen ve O2 ana yayınlarının dışında Oksijen çatısı altında yıl boyunca periyodik aralıklarla sunulan özel yayınlar yer almaktadır. Sürdürülebilir Yaşam, Seyahat, İyi Yaşam, Turning Points Essays from The New York Times bu özel yayınlardan bazıları. Oksijen özel yayınlar serisi reklamverenlere hedefe yönelik bir editoryal ortam sunarak, içerik odağındaki temalara Oksijen’in gazetecilik anlayışıyla derinlemesine bir bakış atıyor.