05 Mart 2024, Salı
Giriş: 02.11.2023 14:45 | Son Güncelleme: 04.11.2023 17:36

Bihter'in ilk görselleri

Prime Video, merakla beklenen yeni Türk Original filmi Bihter için geri sayım başladı. 16 Kasım’da Türkiye’de Prime Video izleyicisi ile buluşacak filmden görseller yayınlandı. İşte filmin kadrosu ve konusu
Bihter'in ilk görselleri - Resim: 1

Halit Ziya Uşaklıgil’in unutulmaz Aşk-ı Memnu eserinin yeniden yorumu olan filmde Bihter, annesinin hataları tarafından gölgelenen genç bir kadındır ve bu hataların tekrarlanmasına neden olan kararlar alacaktır.

Bihter'in ilk görselleri - Resim: 2

Bihter'in oyuncu kadrosunda kimler var? 

1920'li yılların başında geçen bu zamansız ve evrensel hikayeyi güçlü performanslarıyla sunan filmin güçlü oyuncu kadrosunda Farah Zeynep Abdullah,  Boran Kuzum, Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden, Lorin Merhart, Mert Can Tekin, Mert İnce, konuk oyuncu olarak ise Ebru Özkan ve Tilbe Saran yer alıyor.

Bihter'in ilk görselleri - Resim: 3

Bihter filminin konusu ne? 

Bihter’in hayatı, annesinin hataları ve bu yüzden maruz kaldığı imalı bakışlar tarafından gölgelenmiştir. Görkemini kaybetmiş bir hayat sürmeye pek bir itirazı yokken zengin Adnan Bey’in evlilik teklifini, dönüşmekten korktuğu annesinden kurtulmak için kabul eder.

Bihter'in ilk görselleri - Resim: 4

Fakat annesine karşı duyduğu hırs, fark etmeden kendisinin de aynı hataları yapmasına neden olur. Güçlü, para sahibi ve arzulanan bir kadın olmanın ne demek olduğunu keşfettikçe; dönüşeceği hal Bihter’e zor günler yaşatacaktır.