25 Mart 2023, Cumartesi
Haber Giriş: 15.04.2022 11:44 | Son Güncelleme: 15.04.2022 11:52

Cem Yılmaz'ın yeni dizisi Erşan Kuneri'nin yayın tarihi belli oldu

Netflix, Erşan Kuneri dizisinin 13 Mayıs'ta seyirciyle buluşacağını duyurdu. Cem Yılmaz da sosyal medyadan diziyle ilgili yaptığı paylaşımda "Memleketin en başarılı aktörleri ile beraber hayata geçirdiğimiz Erşan Kuneri işte böyle bir şey. Lütfen mektubumu okuyunuz" dedi
Cem Yılmaz'ın yeni dizisi Erşan Kuneri'nin yayın tarihi belli oldu

Gora ile Arif V 216 filmlerinde seyirci karşısına çıkan Erşan Kuneri karakteri, şimdi de dizi oluyor. Dijital yayın platformu Netflix’te izleyicilerle buluşacak olan dizinin yayın tarihi belli oldu. Netflix Türkiye, resmi sosyal medya hesaplarından Erşan Kuneri dizinin yayın tarihini duyurdu. Twitter'dan yapılan paylaşımda, "Medar-ı iftiharımız Kuneri Film artık bizimle. Erşan Kuneri 13 Mayıs'ta sadece Netflix'te oynuyor" ifadeleri kullanıldı.

Cem Yılmaz'dan paylaşım 

Cem Yılmaz da diziyle ilgili Instagram'dan yaptığı paylaşımda "Memleketin en başarılı aktörleri ile beraber hayata geçirdiğimiz Erşan Kuneri işte böyle bir şey. Lütfen mektubumu okuyunuz" dedi.

8 bölümden oluşacak

G.O.R.A. ile Arif V 216'da yer alan fenomen karakter Erşan Kuneri'nin 1970'lerin sonu ve 1980'lerin başında yaşadıklarını konu alacak dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak. Erotik film yapımcısı Kuneri’nin 1970’lerin sonu ve 1980’lerin başındaki maceralarını ekranlara getirecek dizinin başrolünde Kuneri Film şirketinin sahibi Erşan Kuneri olarak Cem Yılmaz yer alıyor.

Dizide aynı zamanda Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Merve Dizdar, Baran Akbulut, Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahikaya gibi ünlü oyuncularda da yer alıyor. Cem Yılmaz’ın Arif V 2016 filminde de yer alan Kuneri için özel hazırlanan dizinin çekimleri 14 Eylül tarihinde bitmişti.