22 Mayıs 2024, Çarşamba Gazete Oksijen
Giriş: 15.04.2024 13:43 | Son Güncelleme: 15.04.2024 13:55

Kimler Geldi Kimler Geçti'nin yayın tarihi beli oldu

Başrolde Serenay Sarıkaya'nın yer aldığı; günümüz ilişkilerine, arkadaşlığa, aşka ve modern zaman sancılarına heyecanlı bir yolculuğa çıkaran Kimler Geldi Kimler Geçti'den ilk fragman yayınlandı. İşte 9 Mayıs’ta izleyiciyle buluşacak Netflix dizisinden ayrıntılar
Kimler Geldi Kimler Geçti'nin yayın tarihi beli oldu - Resim: 1

Netflix, merakla beklenen yeni dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti’nin yayın tarihini yeni bir fragman ve yapımdan ilk karelerle paylaştı.

Kimler Geldi Kimler Geçti'nin yayın tarihi beli oldu - Resim: 2

Heyecan yaratan kadrosu ile izleyiciyi günümüz ilişkilerine, arkadaşlığa, aşka ve modern zaman sancılarına heyecanlı bir yolculuğa çıkaran Kimler Geldi Kimler Geçti 9 Mayıs’ta yalnızca Netflix’te yayınlanacak.

Kimler Geldi Kimler Geçti'nin yayın tarihi beli oldu - Resim: 3

Serenay Sarıkaya başrolünde, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer gibi sevilen isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosu ile izleyiciyi büyüleyecek dizinin yaratıcılığını Ece Yörenç üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Bertan Başaran oturuyor.

Kimler Geldi Kimler Geçti'nin yayın tarihi beli oldu - Resim: 4


Ay Yapım imzalı dizinin güçlü kadrosunda ayrıca Kamil Güler, Cem Güler, Zeynep Tuğçe Bayat, Gülcan Arslan ve Perihan Savaş, Laçin Ceylan, Ege Aydan, Selçuk Borak gibi birçok önemli isim de yer alıyor.