Teyzem beni tiyatroya ilk defa götürdüğünde ortaokuldaydım. Bir çocuk oyunuydu. Tiyatro denen şeye hayran kalıp oyundansa biraz sıkıldığımı hatırlıyorum. Sonra yetişkin oyunları ile devam etti tiyatro ziyaretlerim. Ama hikayeler yaşımın ihtiyaçlarının üzerinde kalıyordu çoğunlukla. Sonraları sebat edip iyi bir tiyatro izleyicisi olmayı başardım belki ama yaşıma, duyguma uygun oyunları izlemeye giden yol biraz...