26 Haziran 2024, Çarşamba Gazete Oksijen
Giriş: 16.10.2023 09:02 | Son Güncelleme: 16.10.2023 09:24

Listenin yeni lideri Taylor Swift: The Eras Tour (ABD Box Office verileri: 13-15 Ekim)

ABD Box Office verilerine göre Taylor Swift'in devasa turnesini anlatan Taylor Swift: The Eras Tour ilk haftadan 96 milyon dolar hasılatla listenin zirvesine yerleşti. İkinci sırada geçen haftanın lideri The Exorcist: Believer yer alırken onu yakından takip eden yapım Paw Patrol: Süper Film oldu
Listenin yeni lideri Taylor Swift: The Eras Tour (ABD Box Office verileri: 13-15 Ekim) - Resim: 1

10. Keriz Parası
920 bin dolar

Konusu:

2021 yılının başında gerçekleşen ve bir Reddit forumunda alevlenip Wall Street'e büyük bir darbe vurmaya kadar giden GameStop vakasını anlatıyor.

Listenin yeni lideri Taylor Swift: The Eras Tour (ABD Box Office verileri: 13-15 Ekim) - Resim: 2

9. Adalet 3: Son
960 bin dolar

Konusu:

Eski hükümet suikastçısı Robert McCall, adaleti sağlamak için acımasız geçmişinden gelen yeteneklerini kullanmak zorunda kalır. Ezilenlerin yanında olup adaleti sağlayarak huzur bulmaya çalışır. Suikastçı olarak çalıştığı hayatından vazgeçen Robert, geçmişinde yaptığı korkunç şeylerin yükünü taşır ve kendisini affetmek için çabalar. Sonunda Güney İtalya’da kendisini yeniden evinde hisseden Robert McCall, burada kendisine yeni bir dünya inşa etmeye çalışır. Ancak çok geçmeden yeni arkadaşlarının yerel mafyanın kontrolünün altında olduğunu öğrenir. Olaylar ölümcül bir hal alınca McCall, arkadaşlarını korumak için ipleri yine eline alır.

Listenin yeni lideri Taylor Swift: The Eras Tour (ABD Box Office verileri: 13-15 Ekim) - Resim: 3

8. Dehşetin Yüzü 2
1.6 milyon dolar

Konusu:

1956 Fransa'sında geçiyor. Bir rahip, manastırında gizemli bir şekilde öldürülür. Bu olay, Rahibe Irene'i (Taissa Farmiga) manastıra geri çağırır. Irene, manastırda Valak adında şeytani bir ruhun varlığını keşfeder. Valak, manastırda yaşayan bir grup çocuğu ele geçirmeye çalışır. Irene, Valak'ı durdurmak ve çocukları kurtarmak için bir grup insanla birlikte mücadele eder. Olaylar ilk filmdeki olayların bir devamı niteliğindedir. Rahibe Irene'in Valak'ı ilk kez karşılaştığı manastırda geçen film, Valak'ın daha da güçlü bir şekilde geri dönmesini konu alıyor.

Listenin yeni lideri Taylor Swift: The Eras Tour (ABD Box Office verileri: 13-15 Ekim) - Resim: 4

7. The Blind
2 milyon dolar

Konusu:

1960'lı yıllarda Amerika'nın Güney eyaletlerinde, bir adam geçmişinin utancıyla mücadele ederken kendi alkol bağımlılığı ve karmaşık aile ilişkileriyle başa çıkmaya çalışırken, bir eş ve baba olarak hayatını sürdürür.