23 Haziran 2024, Pazar Gazete Oksijen
Giriş: 04.11.2023 10:48 | Son Güncelleme: 04.11.2023 11:04

Maymunlar Cehennemi, Yeni Krallık ile geri dönüyor

20th Century Studios imzalı destansı seri Maymunlar Cehennemi, yepyeni filmi Yeni Krallık ile geri dönüyor. Wes Ball’un yönetmen koltuğunda oturduğu filmden ilk fragman ve görseller yayınlandı
Maymunlar Cehennemi, Yeni Krallık ile geri dönüyor - Resim: 1

İlk filmi 1968 yılında sinemaseverlerle buluşan ve sinema tarihinin aksiyon türündeki en önemli serileri arasında yerini alan Maymunlar Cehennemi fırtınası, Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık filminden ilk fragman paylaşıldı.

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık fragmanı - Tıkla İzle

Maymunlar Cehennemi, Yeni Krallık ile geri dönüyor - Resim: 2

Maze Runner üçlemesine imzasını atan Wes Ball’un yönettiği film, Sezar’ın saltanatını takip eden birkaç neslin gelecekte, baskın tür olan maymunların uyumlu bir şekilde yaşarken insanların gölgede yaşamaya mecbur kaldığı bir dünyaya seyircileri davet ediyor. 

Maymunlar Cehennemi, Yeni Krallık ile geri dönüyor - Resim: 3

 
24 Mayıs 2024’te vizyona girecek filmde yeni bir zalim maymun lideri imparatorluğunu kurarken genç bir maymun, geçmiş hakkında her şeyi sorgulamasına ve hem maymunlar hem de insanlar için geleceği tanımlayacak seçimler yapmasına neden olacak dokunaklı bir yolculuğa çıkıyor.  

Maymunlar Cehennemi, Yeni Krallık ile geri dönüyor - Resim: 4

Owen Teague, Freya Allan, Kevin Durand, Peter Macon ve William H. Macy’nin başrollerini paylaştığı ve senaryosunu Josh Friedman ile Rick Jaffa, Amanda Silver ve Patrick Aison’un kaleme aldığı Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık, seyircileri 24 Mayıs’tan itibaren aşina oldukları kadar bambaşka bir serüvenin merkezine davet edecek.