24 Haziran 2024, Pazartesi Gazete Oksijen
Haber Giriş: 09.06.2024 20:34 | Son Güncelleme: 09.06.2024 21:24

Acun Ilıcalı: Fenerbahçe taraftarı çok büyük, bu potansiyelin takıma yansıyacağı günleri göreceğiz

Acun Ilıcalı, Ali Koç'un seçim zaferi sonrası yaptığı ilk açıklamada "Mourinho'nun gelişi de dahil bu statta çok güzel şeyler yaşadık. Fenerbahçe taraftarı çok büyük, bu potansiyelin takıma yansıyacağı günleri göreceğiz" dedi
Acun Ilıcalı: Fenerbahçe taraftarı çok büyük, bu potansiyelin takıma yansıyacağı günleri göreceğiz

Acun Ilıcalı Fenerbahçe TV'ye yaptığı açıklamada Ali Koç'un seçim zaferini değerlendirdi. Ilıcalı, "Camiamıza hayırlı olsun. İnşallah bundan sonra da güzel şeyleri beraber yaşarız. Mourinho'nun gelişi de dahil bu statta çok güzel şeyler yaşadık. Fenerbahçe taraftarı çok büyük, bu potansiyelin takıma yansıyacağı günleri göreceğiz. İnşallah çok güzel şeyler yaşayacağız" ifadelerini kullandı.

Küçük yaştan beri sarı lacivert renklere gönlünü verdiğini belirten Ilıcalı, "Fenerbahçe damarlarıma işlemiz. Bu renklere bağlılığım çok farklı" şeklinde konuştu.

Ilıcalı sözlerini şöyle sürdürdü:

"Fenerbahçe bu kitlesiyle çok güzel yerlere gelecek. Biz başka bir takımız, biraz deliyiz. Farklıyız. Damarlarıma işlemiş. Küçüklüğümden beri sarı lacivertli renklere olan sevgimiz çok farklı. Taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. İnşallah başarırız"

Seçim sürecine de değinen Acun Ilıcalı, "Yorucu bir süreç oldu. Projelerimizi anlatmak çok hakkımızdaki iftiraları cevapladık. Çok üzgünüm. Camiadaki bölünmüşlük inşallah gerçek anlamda son bulur. Bu tip kucaklaşmalar inşallah sürece yayılır ve biz de mutlu oluruz. Fenerbahçe'nin tek yumruk olmasını diliyorum. İnşallah bizim yaşadıklarımızı başka adaylar yaşamaz. Çok istekliyiz çok arzuluyuz. Seyircimiz bizi destekliyor, kongre üyelerimiz de bizleri seçti. Sorumluluk bizde. Gece gündüz çalışacağız" dedi.