19 Nisan 2024, Cuma
Haber Giriş: 26.09.2023 12:03 | Son Güncelleme: 26.09.2023 14:12

Beşiktaş yanlış Onana'yı mı transfer etti?

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah beyazlı ekipte iki dönem başkan adayı olan Hürser Tekinoktay'ın Jean Onana'nın transferine ilişkin ortaya attığı iddiaya yanıt verdi. Çebi, Tekinoktay'ın iddiası için "Eğer kinaye yapmadıysa aklından zoru vardır" dedi
Beşiktaş yanlış Onana'yı mı transfer etti?

İki dönem başkan adayı olan Hürser Tekinoktay tarafından ortaya atılan "yanlış Onana" iddialara cevap veren Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, "Beşiktaş için 'Yanlış Onana'yı aldılar' diyen kişi, Beşiktaş'a başkan adayı oldu. Bunu kinaye olarak yaptı. Eğer böyle yapmadıysa, aklından zoru vardır. Yoktu ortalıkta bu bey efendi, onunla da savaşmaya devam ederiz" ifadelerini kullandı.

Yanlış Onana iddiası

Hürser Tekinoktay, "Yahu senin geçmişine baktığın, herkesin takımda görmek istediği, Anderlecht ve Hoffenheim alt yapısından yetişen ve Everton'a giden Amadou Onana... Aldığın ise, Kamerun Nkufo Futbol okulundan yetişen, Jean Onana. İkisinin de tek özelliği 2022 yılında Fransa Lille takımından lisans çıkmış olması. Ama senin aldığın Lille'de 1 maç oynamış; orijinali ise 32 maç oynayıp Everton'a gitmiş..." diyerek Beşiktaş'ın yanlış Onana'yı transfer ettiğini öne sürmüştü.

İstifa tezahüratlarına cevap

Tribünlerden gelen istifa tezahüratlarına yanıt veren Çebi, muhaliflerin göreve gelme arzusunun taraftarlar arasında karşılık bulabileceğini ifade etti. Taraftarların istifasını anlamadığını belirten Çebi,  "Maç bittikten sonra futbolcularımız soyunma odasına girsinler, ondan sonra bana bağırmaya başlasınlar" diye konuştu.