01 Nisan 2023, Cumartesi
Giriş: 06.03.2023 19:29 | Son Güncelleme: 06.03.2023 19:39

Sırbistan Ligi'nde oynanan maçta depremzede çocuklar için oyuncak toplandı

Beşiktaş Kulübünün Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle başlattığı "Bu oyuncak sana arkadaşım" kampanyası, siyah-beyazlı taraftarlardan büyük ilgi görmüştü. Sırbistan Ligi'ndeki Novi Pazar-Radnicki maçında da depremzede çocuklar için oyuncak toplandı
Kaynak: AA
Sırbistan Ligi'nde oynanan maçta depremzede çocuklar için oyuncak toplandı - Resim: 1

Beşiktaş'ın Vodafone Park'ta Fraport TAV Antalyaspor ile oynadığı Spor Toto Süper Lig maçında tribünlerden binlerce oyuncak sahaya atılmıştı

1 | 7
Sırbistan Ligi'nde oynanan maçta depremzede çocuklar için oyuncak toplandı - Resim: 2

İlk depremin yaşandığı saat olan 4.17'ye ithafen maçın 4'üncü dakika 17'nci saniyesinde oyun durdu ve Beşiktaşlı taraftarlar, deprem bölgesindeki çocuklara gönderilmek üzere yanlarında getirdikleri binlerce peluş oyuncağı tribünlerden sahaya gönderilmişti. 

2 | 7
Sırbistan Ligi'nde oynanan maçta depremzede çocuklar için oyuncak toplandı - Resim: 3

Oyuncakların atıldığı esnada stat hoparlöründen Bir başkadır benim memleketim şarkısı çalınırken, skorbordda da 11 ilin plaka kodu sergilenmişti.

3 | 7
Sırbistan Ligi'nde oynanan maçta depremzede çocuklar için oyuncak toplandı - Resim: 4

Sırbistan Süper Ligi'nde ise depremzede çocuklar için benzer görüntüler gerçekleşti.  Novi Pazar ile Radnicki futbol takımları arasında oynanan maçta sahaya oyuncaklar fırlatıldı. Bu oyuncaklar Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen çocuklara gönderilecek.

4 | 7