Pandemi sürecinin yarattığı hastalığa yakalanma korkusu ve belirsizlik ortamı, çocukları en az yetişkinler kadar belki de daha fazla etkiledi. Kaygı bozukluğu, anoreksiya ve bulimia nevroza gibi hastalıkların görülme sıklığında büyük artış var
Esen Dolma
İnci Vural (Klinik psikolog- Pedagog):
Tikler ve kekemelik gözlemledim
Doç. Dr. Mahmut Cem Tarakçıoğlu (Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim üyesi):