13 Temmuz 2024, Cumartesi Gazete Oksijen
Haber Giriş: 15.01.2024 16:08 | Son Güncelleme: 15.01.2024 16:10

Mehmet Tosun İYİ Parti'den istifa etti

İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, partiden istifa etti. Tosun, "Gördüğüm lüzum üzerine, tüm görevlerimden ve parti üyeliğimden istifa ettiğimi belirterek, saygı ve sevgilerimi sunuyorum" açıklamasını yaptı.
Mehmet Tosun İYİ Parti'den istifa etti

İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, partiden istifa ettiğini açıkladı. Tosun, sosyal medya hesabında şu açıklamayı yaptı:

"Bodrum Belediye Başkan Adaylığı, Muğla Milletvekili Adaylığı ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenmiş olmanın sorumluluğuyla İYİ Parti çatısı altında geçirdiğim süre boyunca, partimizin yükselmesi ve gelişmesi için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Bu süreçte başta çok değerli Muğlalı ve Bodrumlu hemşehrilerim olmak üzere, İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’e, il ve ilçe başkanlarımız, yöneticilerimiz, üyelerimiz, gönüllülerimiz ve İYİ Parti’ye oy vermiş tüm vatandaşlarımıza vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Gördüğümüz lüzum üzerine İYİ Parti’deki tüm görevlerimden ve parti üyeliğimden istifa ettiğimi belirterek, saygı ve sevgilerimi sunuyorum."