05 Mart 2024, Salı
Haber Giriş: 09.02.2024 18:44 | Son Güncelleme: 10.02.2024 20:53

3DEXPERIENCE World 2024 kapılarını açıyor

Dassault Systèmes, tasarım ve üretimin geleceğini şekillendiren fikirleri, inovasyonları ve toplulukları buluşturarak 3DEXPERIENCE World 2024'e ev sahipliği yapıyor
3DEXPERIENCE World 2024 kapılarını açıyor

Dassault Systèmes'in 3DEXPERIENCE Works ve SOLIDWORKS toplumlarına yönelik etkinliği 3DEXPERIENCE World 2024, bu yıl 11-14 Şubat 2024 tarihleri arasında Dallas'ta düzenleniyor. Kullanıcılar, iş dünyası liderleri, üreticiler, girişimciler ve öğrenciler dahil olmak üzere 5 binden fazla katılımcı, ürün tasarımı ve üretiminin geleceğini şekillendiren teknolojileri, trendleri ve stratejileri keşfetmek üzere 25'inci kez bir araya geliyor.

Katılımcılar dört günlük etkinlik boyunca panellere, ara oturumlara, sunumlara ve düşünce liderleri, sektör uzmanları ve müşterilerle ağ kurma etkinliklerine katılıyor. Etkinlik, yapay zeka, dijital dönüşüm, işbirliğine dayalı inovasyon ve sanal ikizler de dahil olmak üzere tasarım ve üretimle ilgili bir dizi konuyu kapsıyor. Bu yılki 3DEXPERIENCE World, küresel sürdürülebilirlik hareketine yön veren yeniliklere odaklanıyor. Etkinlikte, 3DEXPERIENCE Works'ün daha iyi bir dünya yaratmak için ürünlerin, süreçlerin ve iş modellerinin tasarlanmasına ve yenilenmesine nasıl yardımcı olabileceği sergileniyor.

Açılış konuşmacıları arasında mucit, havacılık ve uzay mühendisi ve girişimci Lonnie Johnson, Pioneer Service'in CEO'su ve sahibi ve üretim işleme ortamları alanında uzman Aneesa Muthana ve fosil içermeyen sentetik yakıt şirketi Zero'nun kurucusu ve CEO'su ve eski Formula 1 mühendisi ve yöneticisi Paddy Lowe yer alıyor.

Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE Works Kıdemli Başkan Yardımcısı Gian Paolo Bassi etkinlikle ilgili şunları söyledi:

"25 yıldır 'World' etkinliklerimiz, katılımcıları teşvik etmek ve gelecekte birlikte başarabileceklerimizi tasarlarken topluluğun birbiriyle etkileşimini kolaylaştırmak için fırsatlar sunuyor. 3DEXPERIENCE World 2024, bu inovasyon ve düşünce liderliği, müşteri başarısı, ürünler ve deneyimler hikayesi üzerine inşa ediliyor. Artık sanal olanın hayal gücünün sınırlarını zorlamayı mümkün kıldığı bir dünyaya her zamankinden daha fazla yakınız. Bu küresel topluluğu, 3DEXPERIENCE platformumuzla önümüzdeki olasılıkları tasarlamaları için güçlendirmeye devam edeceğiz"