27 Mayıs 2024, Pazartesi Gazete Oksijen
Haber Giriş: 12.07.2022 09:27 | Son Güncelleme: 12.07.2022 18:00

Hunter Biden’ın telefonu açıldı: Babasını 'Pedofili Peder' diye kaydettiği ortaya çıktı

Hunter Biden’ın telefonundaki veriler internete sızdı. ABD Başkanı Joe oğlunun rehberinde 'Pedofili Peder' olarak kayıtlı olduğu ortaya çıktı
Hunter Biden’ın telefonu açıldı: Babasını 'Pedofili Peder' diye kaydettiği ortaya çıktı

Daha önce laptopundaki verilerin sızması ile gündeme gelen Hunter Biden şimdi de telefonundaki özel bilgilerle gündemde. Joe Biden’ın telefonunda yaşı küçük kız çocuklarıyla uygunsuz fotoğrafları, uyuşturucu madde ve silah kullanımıyla ilgili yazışmaları ve görüntüleri olduğu konuşuluyor.

4chan kullanıcıları paylaşıyor

ABD’de anonim kullanıcılardan oluşan 4chan adlı bir internet sitenin kullanıcıları, Hunter Biden’ın iCloud hesabının şifresini kırarak, iPhone ve iPad’inden veri sızdırdıklarını iddia etti. Kullanıcılar ortaya attıkları iddialarla beraber Hunter Biden’ın telefon ve bilgisayarından alındığı iddia edilen görüntüleri de internette paylaştı.

"Doğrulanmamış sızıntı"

Kullanıcılar, Hunter Biden’ın ABD Başkanı Biden’ı Pedofili Peter adıyla telefon kişi listesine kaydettiğini de iddia etti. ABD basınında yer alan haberlerde, skandal görüntüler "Doğrulanmamış sızıntı” olarak nitelendirilirken, Beyaz Saray’dan konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadığı aktarıldı. Haberlerde, görüntülerin 2020 yılında Hunter Biden’a ait olduğu kesinleşmiş olan bilgisayardan gelip gelmediğinin henüz belirlenemediği ifade edildi.