22 Haziran 2024, Cumartesi Gazete Oksijen
Haber Giriş: 09.05.2023 16:37 | Son Güncelleme: 09.05.2023 17:30

Nefesler tutuldu: Terzi'nin 2. sezon tarihi belli oldu

İzleyicilerini kadrosuyla heyecanlandıran Netflix dizisi Terzi'nin 2. sezon tarihi tanıtım fragmanı ile yayınlandı. Berrak Tüzünataç'ın da dahil olacağı yeni sezon 28 Temmuz’da ekranlarda olacak
Nefesler tutuldu: Terzi'nin 2. sezon tarihi belli oldu

Netflix, etkileyici hikayesi ile heyecanı dorukta bırakan Terzi’nin onayı almasıyla birlikte 2. sezon tarihini tanıtım fragmanı ile duyurdu. İlk sezonunu nefeslerin tutulduğu bir final ile noktalayan Terzi, 28 Temmuz’da yeni sezonuyla izleyicilerle buluşacak.

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Salih BademciOlgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi sevilen isimlere yeni sezonda Berrak Tüzünataç da dahil oluyor. Cem Karcı’nın yönettiği, senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı Terzi’nin 2. sezonu tüm dünyayla aynı anda yayınlanacak.

Terzi 2. Sezon fragmanı:

 

Yeni sezonda Esvet’in hayatından çıkışı Peyami’nin içinde büyük bir acı ve öfkeye neden olur. Dimitri, olanları geride bırakarak Esvet’le birlikte olmaya hazırdır. İçinde bulunduğu çaresizlik ve acı ile bambaşka birine dönüşen Peyami'nin hayatına giren Cemre bu dönemde onun en büyük dert ortağı olurken, Peyami annesiyle ilgili gerçeklere de adım adım yaklaşmaktadır.