25 Mayıs 2024, Cumartesi Gazete Oksijen
Haber Giriş: 01.07.2022 13:53 | Son Güncelleme: 01.07.2022 14:02

Twitter'dan Stranger Things 4. sezon 2. kısım analizi

Stranger Things'in final sezonu seyirciyle buluştu. Dizi tutkunları, bundan sonra ne olacağını Twitter’da konuşuyor, yeni sezonda Vecna’nın lanetini hangi şarkıların kıracağının tahminlerini de Twitter’da yapıyor. İlk iki sırada BTS ve Taylor Swift var. Ve tabii ki geri dönüş yapan Kate Bush
Twitter'dan Stranger Things 4. sezon 2. kısım analizi

Birkaç hafta önceki Stranger Things kabuslarından henüz kurtulamamıştık. Kate Bush’un efsane şarkısı da kulaklarınızda sürekli dönüyor hala eminiz. Şimdi de, 4. sezonun ikinci kısmı geldi. 4. Sezon 1. Bölümün lansmanından bu yana, fenomen sizi hakkında dünya çapında 19 milyonun üzerinde Tweet atıldı. Twitter, atılan bu tweetleri analiz etti:

  • Stranger Love: İnsanlar en sevdikleri çiftlere karşı da güçlü hisler beslerler. Twitter’da en popüler çift ise Twitter’da Lucas ve Max. Ardından Hopper ve Joyce (#2) sonra da Jonathan ve Nancy (#3) geliyor.
  • Steve Takımı: Steve, hakkında en çok tweet atılan dizi karakteri oldu. Onu en yakından takip edenler ise Eddie Munson , Max, Robin ve Eleven. Steve hakkında Jonathan'dan çok daha fazla Tweet atıldı! Twitter'da çok sıkı bir bir Steve Team (Steve’in ekibi) var gibi görünüyor.
  • It's Comeback Time: Kate Bush'un ikonik şarkısı Running Up That Hill yıllar sonra diziyle birlikte yine çok popüler. Max onu Vecna'nın lanetini kırmak için kullandığından beri şarkı hakkında yaklaşık 600 bin Tweet atıldı.
  • Vecna'nın lanetini kırmak: Hayranları, dizide hangi sanatçıların onları Vecna'nın lanetinden kurtaracağını da konuşuyorlar. ABD'de ilk 5 isim şöyle BTS, Taylor Swift, Tomorrow x Together, Niall Horan ve Loona 
  • Peki Sırada Ne Var?: İnsanlar heyecanla tahminlerini Tweetliyor - işte en çok Retweetlenenler!