03 Şubat 2023, Cuma
Haber Giriş: 23.01.2023 09:19 | Son Güncelleme: 23.01.2023 10:49

Beyonce Dubai'deki bir otelin açılışında sahne aldı

Beyoncé, 21 Ocak Cumartesi günü Dubai'deki Atlantis The Royal Resort'ta performans sergileyerek dört yıldan uzun bir süre sonra ilk kez sahneye geri döndü. Büyük prodüksiyonlu şovdan 24 milyon dolar alan Beyonce'un konseri yaklaşı bir saat sürdü
Beyonce Atalier Zuhra imzalı tüy detaylı sarı korse elbisesiyle (Fotoğraf: Instagram/AtalierZuhra)
Beyonce Atalier Zuhra imzalı tüy detaylı sarı korse elbisesiyle (Fotoğraf: Instagram/AtalierZuhra)

Beyonce, 2008 yılında büyük bir törenle açılan ve bir yıl içinde borçlarından dolayı iflas eden Dubai'deki Atlantik Otel'in yeniden açılışında sahne aldı. 2018'den bu yana konser vermeyen Beyonce, Super Bowl finalini andıran görkemli bir şova imza attı. 

19 şarkılık konserde Renaissance albümü yer almadı 

Konserde 19 şarkı söylen ünlü şarkıcı siyah ve kuir dans ve müzik topluluklarına ithaf ettiği Renaissance albümünden şarkılar söylemedi. Tüy detaylı sarı korse elbise ile sahnede yerini alan Beyonce görünümünü nude rengi dudakları ve altın göz farıyla tamamladı. Ünlü şarkıcı konserin açılışını At Last ile yaptı. Blue Ivy, Lion King film müziğinden Brown Skin Girl'ün yer aldığı ortak bir performans için sahnede ona katılırken, Crazy in Love gibi ikonik hitlerini de söyledi. Beyonce telefon yasağının sıkı olduğu konserini Naughty Girl ile bitirdi. 

24 milyon dolar aldı, 82 bin dolarlık süitte kaldı 

1 saat süren konser için 24 milyon dolar (yaklaşık 450 milyon TL) alan Beyonce, ailesiyle birlikte 82 bin dolar (1 buçuk milyon TL) değerinde Royal Mansion isimli süitte kaldı. Otelin 22. katında bulunan süitte sinema odası, koruma odası ve bir yüzme havuzu bulunuyor.

Beyonce otelin açılış galasında Dolce & Gabbana bir elbise tercih etti 

Otelin açılışından Beyonce dışında Jay Z, Kendall Jenner, Rebel Wilson ve Ellen Pompeo gibi yıldızları yer aldı. Deniz kıyısındaki ultra lüks otelde gerçekleştirilen özel etkinliğin ardından havai fişek gösterisi ve DJ grubu Swedish House Mafia’nın başını çektiği bir parti verildi. 

Otelin yeni resmi tekilası 

Atlantis ayrıca Kendall Jenner'ın 2021'de çıkardığı 818 isimli tekilasını da "otelin yeni resmi tekilası" olarak duyurdu ve 818 lansman partisine ev sahipliği yaptı.

Kendall Jenner Meksika'da elle üretilen tekila markasının isimsiz katıldığı birçok tadım etkinliğinden başarıyla döndüğünü duyurmuştu. 

Kendall Jenner'ı bu etkinliği davet etmenin bedeli olarak otelin 10 milyon dolar ödediği konuşulurken ünlü manken gecede Schiaparelli imzalı siyah saten elbise ve Victoria Beckham imzalı yeşil bir elbise tercih etti.