02 Mart 2024, Cumartesi
Haber Giriş: 21.03.2023 19:23 | Son Güncelleme: 21.03.2023 19:34

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye yanıt: Şampiyon Cimbom yazdıracağız

Fenerbahçe sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Türk futbolunun geleceği adına endişe ettiklerini dile getirip "Lige devam ediyor muyuz etmiyor muyuz? sorusunu paylaştı. Galatasaray ise Fenerbahçe'ye yanıt olarak "Biz buradan devam ediyoruz. Şampiyon Cimbom yazdıracağız" dedi
Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye yanıt: Şampiyon Cimbom yazdıracağız

Fenerbahçe sosyal medya hesaplarından 2022-2023 Süper Lig Sezonu 26 haftalık özeti başlığıyla yaptığı paylaşımlarda, Süper Lig’de sezon içinde yaşanan olaylara ilişkin Galatasaray cephesinden yapılan bazı açıklamaların yanı sıra yaşanan bazı olaylar ve tartışmalara yer verilerek "Fenerbahçe Kulübü olarak Türk futbolunun geleceği adına endişe ediyor, sezonun sorusunu soruyor, son kararınızı merak ediyoruz: Lige devam ediyor muyuz etmiyor muyuz?" dedi.

Fenerbahçe'nin bu paylaşımının ardından Galatasaray da kendi sosyal medya hesaplarından sarı-lacivertli kulübe yanıt vermekte gecikmedi. Sarı-kırmızılı kulüp Fenerbahçe'yi etiketleyerek "Biz buradan devam ediyoruz. Şampiyon Cimbom yazdıracağız" satırlarını paylaştı.