14 Temmuz 2024, Pazar Gazete Oksijen
Haber Giriş: 23.10.2023 16:09 | Son Güncelleme: 23.10.2023 16:25

AK Parti'den Filistin mitingi

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı 28 Ekim'de Büyük Filistin Mitingi düzenleyecek. Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilecek mitinge Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Cumhur İttifakı'nda yer alan diğer partilerin liderlerinin de katılması bekleniyor
AK Parti'den Filistin mitingi

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından 28 Ekim Cumartesi günü Atatürk Havalimanı'nda Büyük Filistin Mitingi düzenlenecek. İl Başkanlığından yapılan açıklamada, mitingin, "İsrail vahşetine dikkat çekmek, özgür Filistin davasına destek olmak" amacıyla gerçekleştirileceği belirtildi.

Açıklamada, mitinge Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ile DSP Genel Başkanı Önder Aksakal'ın katılımlarının beklendiği bildirildi. Medya, spor, sanat, iş dünyası ve Filistin diasporasından çok sayıda ismin katılımıyla Atatürk Havalimanı'nda düzenlenecek mitingin ulusal ve uluslararası medya kuruluşlarına açık olacağı aktarılan açıklamada, mitinge İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanından milyonlarca vatandaşın katılımının da beklendiği kaydedildi.

Kaynak: AA