Yusuf Akcakaya
[email protected] Pandemi beyaz yakalılığı yeniden yarattı desek yanlış olmaz. Pek çok kişi çalışma saatleri ve şekillerini, toplantıları, iş arkadaşlarıyla iletişimini ve hepsinin bir toplamı olarak da yaşamını sorguladı. Ve pek çoğu sağlıksız bir noktada olduğuna kanaat getirdi. Birçoğu yaptığı işi, yaşadığı hayatı sorgulamaya başladı. Kimi kendini keşfetti, kimi sağlıksız bir hayat sürdüğünü, kimi de ofis ortamında hangi rollere büründüğünü… Hatta ABD’de binlerce kişi bu ve benzeri nedenlerle işlerinden istifa etti. Peki Türkiye’deki beyaz yakalılar ne düşünüyor?İç huzuru ve tatmini bulamıyorum
![](https://gazeteoksijen.com/wp-content/uploads/2021/12/Irem-Tutcu.jpg)
Robotlaştığımı fark ediyorum
![](https://gazeteoksijen.com/wp-content/uploads/2021/12/miray-badem.jpg)
En verimli çalıştığım dönem Tunus tatiliydi
![](https://gazeteoksijen.com/wp-content/uploads/2021/12/sena-sarikaya-e1639094272926.jpg)
Ofise dönünce mecburen sağlıksız hayata da döndüm
![](https://gazeteoksijen.com/wp-content/uploads/2021/12/said-ebrar-yildiz-e1639094501701.jpg)
O düzene nasıl katlanmışım!
![](https://gazeteoksijen.com/wp-content/uploads/2021/12/Berat-Geyik-e1639094340965.jpg)
Paydostan 15 dakika sonra denizdeyim
![](https://gazeteoksijen.com/wp-content/uploads/2021/12/furkan-fis.jpg)