27 Mayıs 2024, Pazartesi Gazete Oksijen
Haber Giriş: 19.05.2022 23:08 | Son Güncelleme: 19.05.2022 23:27

Hepsiburada, Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda projelerini tanıttı

Ankara Bilim Üniversitesi’nin 4. kez düzenlediği Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nın ana sponsoru olan Hepsiburada, etkinlikte projelerini tanıttı
Hepsiburada, Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda projelerini tanıttı

ATO Congresium’da T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile Savunma Sanayi Başkanlığı’nın katkılarıyla gerçekleştirilen Verimlilik ve Teknoloji Fuarı; Türkiye'de verimliliğin artırılmasına destek sağlayan ileri düzeydeki teknolojik ürünlerin sergilenmesini, çalışmaların geniş kitlelere yayılmasını, teknolojik gelişmelerin tüm alanlarda verimli bir şekilde kullanılmasını amaçlıyor.

Savunma sanayi başta olmak üzere bilişim, sanayi, eğitim, enerji, tarım, iletişim, sağlık ve ulaşım sektörlerinde geleceğe ışık tutacak akıllı çözüm teknolojilerini kapsayan fuarın ana sponsorlarından Hepsiburada, etkinlikte standında projelerini tanıttı.

Hepsiburada standında katılımcılara fuar boyunca Mimex Projesi, Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Programı, Hepsiburada – Intel iş birliği, TÜBİTAK ile ortaklaşa yürütülen Bilgem Yapay Zeka Yetkinlik Merkezi ve Hepsiburada’nın Delivers A.I destekli Otonom Teslimat Robotları ile ilgili bilgi verildi. Her projeyi anlatan kısa videoların gösterildiği Hepsiburada standında, bir ‘Otonom Teslimat Robotu’ ile Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı dahilinde ‘giyilebilir teknolojiler’ üreten Tetfit markasına ait  ürünler de yer aldı. 

Açılış gününde, katkılarından dolayı Hepsiburada adına Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Babalı’ya Ankara Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Demir ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Fuarın ikinci gününde ise; Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç’u Hepsiburada standında ağırladı. Dr. Ali Taha Koç ayrıca Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı dahilindeki Tetfit markasının ürünlerini de deneyimledi.