15 Nisan 2024, Pazartesi
Haber Giriş: 20.05.2023 11:16 | Son Güncelleme: 20.05.2023 11:45

Karsu'yla 19 Mayıs coşkusu

Samsun Batı Park’ta düzenlenen Gençlik Festivali bu yıl da on binlerce kişiyi bir araya getirdi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen festivalde özel repertuarıyla Karsu sahne aldı
Karsu'yla 19 Mayıs coşkusu

Vestel ana sponsorluğunda Samsun'da bu yıl ikincisi düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Festivali kortej geçişleri, bando takımları, sporcu gösterileri ve Karsu konseriyle tam bir bayram havasında geçti. 19 Mayıs’a özel repertuarıyla sahne alan ünlü müzisyen, dinleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

Deprem Bölgesine Destek Bileti

Cumhuriyetin 100. yılı coşkusuyla birlikte kutlanan 2. Gençlik Festivali’ne ilgi büyüktü. Dileyen herkesin Cumhuriyetin 100. Yılına özel hazırlanan 100 TL’lik Destek Bileti ile Vestel’in deprem bölgesinde yapacağı spor yatırımlarına katkıda bulunduğu festival, sosyal faydaya da önemli katkılar sundu.

Biletlerden elde edilen gelir Türkiye Voleybol Federasyonu, Türkiye Cimnastik Federasyonu ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun ana sponsorluğunu yürüten Vestel aracılığıyla, federasyonların ihtiyacına göre ilgili alanlara yönlendirilecek.

Kaynak: AA