04 Mart 2024, Pazartesi
Haber Giriş: 26.05.2023 14:53 | Son Güncelleme: 26.05.2023 15:10

Kılıçdaroğlu Erdoğan'a seslendi: Elinde montaj olmayan bir kaset var ve yayınlamıyorsan yalancısın

Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu Twitter paylaşımında, " Ey Erdoğan, sen nasıl bir Müslümansın! Böyle bir görüşmeye dair elinde uydurma ve montaj olmayan gerçek bir kaset var da bunu yayınlayamıyorsan sen büyük bir yalancısın" ifadelerini kullandı
Kılıçdaroğlu Erdoğan'a seslendi: Elinde montaj olmayan bir kaset var ve yayınlamıyorsan yalancısın

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter paylaşımında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslendi. Kılıçdaroğlu, "Benim Kandil'deki teröristlerle görüştüğüme dair kasetler olduğunu söyledin. Ey Erdoğan, sen nasıl bir Müslümansın! Böyle bir görüşmeye dair elinde uydurma ve montaj olmayan gerçek bir kaset var da bunu yayınlayamıyorsan sen büyük bir yalancısın, müfterisin demektir" ifadelerini kullandı. 

CHP lideri paylaşımının devamında şunlara yer verdi: 

Samimi bir Müslüman olarak inandığım bütün mukaddesler üzerine yemin ediyorum. Hem vallahi hem billahi böyle bir görüşme yoktur, yalandır, iftiradır. Milletimizden özür dilemelisin Erdoğan. Bir insana yakışır şekilde hareket et ve göz göre göre işlediğin bu suçlardan vazgeç.

Yeter bu iftiralar yeter. Allah’a sığınıyorum dedim. Durmuyor iftiraların, yalanların durmuyor. Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun. Artık yeter.