17 Nisan 2024, Çarşamba
Haber Giriş: 11.07.2023 17:39 | Son Güncelleme: 11.07.2023 17:48

Evlilik sitelerinden tanıştığı 15 kadınla evlenen kişi gözaltına alındı

Hindistan’da evlilik sitelerinden tanıştığı 15 kadınla evlenen ve dördünden çocuğu bir kişi, kadınlardan birinin şikayeti üzerine gözaltına alındı. Şüphelinin ilkokul mezunu bile olmadığı halde çoğunlukla kendisini doktor olarak tanıttığı ve klinik açmak için kadınlardan para istediği belirtildi
Evlilik sitelerinden tanıştığı 15 kadınla evlenen kişi gözaltına alındı

Hindistan’da evlilik siteleri aracılığıyla tanıştığı 15 kadınla evlenen ve bazılarından çocuk sahibi olan 35 yaşındaki kişi gözaltına alındı. India Times'ın haberine göre, şüpheli Mahesh KB Nayak kadınları evliliğe ikna etmek için kendisini doktor ya da mühendis olarak tanıttı.

Dul kadınları hedef alan Nayak’ın 2014’ten bu yana 15 kadınla evlendiği ve dördünden çocuğu olduğu açıklandı. Nayak'ın ayrıca, ilkokul mezunu bile olmadığı halde çoğunlukla kendisini doktor olarak tanıtarak tanıştığı kadınları etkilemeye çalıştığı ve klinik açmak için kadınlardan para istediği kaydedildi. Polis raporlarına göre, bu yıl evlendiği 45 yaşındaki yazılım mühendisi bir kadının şikayetiyle Tumakuru kentinde gözaltına alınan Nayak'in babası tarafından da cinayete teşebbüs suçlamasıyla şikayet edildiği belirtildi.

Kaynak: AA