21 Nisan 2024, Pazar
Haber Giriş: 22.03.2024 11:50 | Son Güncelleme: 22.03.2024 14:57

Beterböcek geri döndü: Filmden ilk görüntüler yayınlandı

Yönetmen Tim Burton’ın 1988 tarihli doğaüstü komedi filmi Beterböcek'in (Beetlejuice) devam filmi Beterböcek Beterböcek’ten (Beetlejuice Beetlejuice) ilk görseller ve bir fragman yayınlandı
Beterböcek geri döndü: Filmden ilk görüntüler yayınlandı

Michael Keaton, yönetmen Tim Burton'ın 1988'deki kült filminin devamı olan Beterböcek Beterböcek (Beetlejuice Beetlejuice) filminden ilk fotoğrafıyla ikonik Beetlejuice (Beterböcek) karakterine geri dönüyor.

Winona Ryder ve Catherine O'Hara sırasıyla ilk filmde canlandırdıkları Lydia ve Delia Deetz rolleriyle geri dönerken, Wednesday yıldızı Jenna Ortega da Lydia'nın kızı Astrid rolüyle başrolde Michael Keaton'a eşlik ediyor. Fotoğraflarda Rory'yi oynayan Justin Theroux da yer alıyor ancak karakter hakkında herhangi bir bilgi yok.

Entertainment Weekly filmden ilk fotoğrafları yayınlarken, Burton röportajında ​​devam filminin onlarca yıl sonra ailedeki bir ölümle devam edeceğini söyleyerek "Tüm söyleyeceğim bu. Olayları harekete geçiren bir şeyler oluyor" ifadelerini kullandı.

"Tüm oyuncu kadrosunu görmek çok güzel bir şey"

Burton filmin yıldızı Michael Keaton'ın role geri dönmesinden bahsederken ise "Daha yeni konuya geri döndü. Belki de bunu yapmakla pek ilgilenmeyen biri için biraz korkutucuydu. Tüm oyuncu kadrosunu görmek benim için çok güzel bir şeydi ama o, sanki bir iblis tarafından ele geçirilmiş gibi, hemen oyuna geri döndü” dedi.

6 Eylül'de sinemalarda olacak filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Monica Bellucci ve Willem Dafoe yer alıyor.

Beterböcek Beterböcek (Beetlejuice Beetlejuice) fragmanı: