21 Haziran 2024, Cuma Gazete Oksijen
Haber Giriş: 30.03.2023 16:11 | Son Güncelleme: 30.03.2023 16:22

Kübra dizisinden ilk fotoğraf geldi

Yağmur Taylan ve Durul Taylan imzası taşıyan ve başrolünde Çağatay Ulusoy’a yer veren, Netflix’in yeni dizisi Kübra’nın çekimleri başladı. Afşin Kum’un aynı isimli romanından uyarlanan diziden ilk fotoğraf yayınlandı
Kübra dizisinden ilk fotoğraf geldi

Mahallesinin sevilen, saygılı ve inançlı bir genci olarak bilinen Gökhan’ın, bir süredir parçası olduğu sanal arkadaşlık grubunda, Kübra adlı kullanıcıdan aldığı mesajlar ile hiç ummadığı bir yola girmesini anlatan Netflix’in yeni dizisinde başrol Çağatay Ulusoy’a Aslıhan MalboraNazan KesalAhsen EroğluAhmet Mümtaz TaylanCihan Talay, Aytek Şayan gibi isimlerin yer aldığı güçlü bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Dizide İstanbul'un arka sokaklarında yaşayan Gökhan, hayatının aşkıyla evlenmek için yaşamını yoluna koymaya çalışmaktadır. Gökhan’ın sıradan hayatı, parçası olduğu sanal arkadaşlık grubundan, Kübra isimli bir hesaptan gelmeye başlayan mesajlarla alt üst olur. Kübra, ona kimsenin bilmediği, beklenmedik olaylar hakkında birtakım bilgi ve uyarılar vermektedir. Bu mesajlaşma zamanla, Gökhan’ın seçilmiş kişi olduğuna inandığı bir yolculuğa dönüşür. Bu yolculukta Gökhan’ın destekçileri kadar düşmanları da olacaktır.