06 Temmuz 2022, Çarşamba
Giriş: 01.06.2022 23:43 | Son Güncelleme: 01.06.2022 23:57

Kuş Uçuşu'ndan yeni fotoğraflar

Netflix, Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı bir av ve avcının hikayesini anlatan Kuş Uçuşu'ndan yeni fotoğraflar paylaştı. Kuş Uçuşu, 3 Haziran’da Netflix’te yayında
Kuş Uçuşu'ndan yeni fotoğraflar - Resim: 1

Başrollerini Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı, kadrosunda Burak Yamantürk, İrem Sak ve Defne Kayalar gibi isimlerin de yer aldığı Kuş Uçuşu'ndan yeni fotoğraflar yayınlandı.

1 | 18
Kuş Uçuşu'ndan yeni fotoğraflar - Resim: 2

Ormanda yaşayan aslanlarla onlar tarafından görmezden gelinen avcı kuşun amansız mücadelesini anlatan Kuş Uçuşu, dünyada hala karar verici pozisyonlarda duran X kuşağıyla, yeni gelmekte olan Z kuşağının çarpışmasını gözler önüne seriyor.

2 | 18
Kuş Uçuşu'ndan yeni fotoğraflar - Resim: 3

Ormanda bir avcı tarafından izlenmenin serinliğini omuzlarında hisseden X kuşağı yeni dünyayı, sosyal medyayı, yeni mecraları ve iş kollarını anlamaya çalışırken, asıl büyük değişikliğin farkında değildir.

3 | 18
Kuş Uçuşu'ndan yeni fotoğraflar - Resim: 4

Orman kanunlarını dikkate almayan kuşların hırslarının peşinden gitmeye başlamasıyla beraber bakış açıları, yaklaşımlar ve hedefe giden yolun yürünme şekli tamamen değişti. Yukarılara tırmanırken, çok çalışmanın erdemine güvenmek yerine “kuş uçuşu” gitmeye çalışan Aslı'yı merkezine alan hikaye, en üstteki koltuğa oturabilmek, masadaki önemli kişi olabilmek için verilen mücadeleyi anlatırken hedefine güdümlenmiş Aslı’nın yeni dünyanın yöntemleriyle kazanıp kazanamayacağını sorgulayacak.

4 | 18