05 Mart 2024, Salı
Video Giriş: 15.09.2023 13:05 | Son Güncelleme: 15.09.2023 13:53

The Retirement Plan fragmanı

Başrollerinde ünlü oyuncu Nicholas Cage ve Ashley Greene’in yer aldığı aksiyon-komedi filmi The Retirement Plan'dan fragman yayınlandı. Film 29 Eylül'de beyazperdede seyirciyle buluşacak

Aksiyon-komedi severleri adrenalin dolu bir dünyaya sürükleyecek, Emeklilik PlanıThe Retirement Plan beyazperdede seyirciyle buluşuyor.

Cayman sahillerinde mütevazı bir emekli hayatı yaşayan Matt’i (Nicholas Cage) bu hayattan çekip çıkaracak tek bir şey vardır: kızı (Ashley Greene) ve torununun (Thalia Campbell), peşlerine düşen suç örgütünün pençesinden kurtarmak! Ne yazık ki birbirine kavuşan ailenin saadeti, çete liderinin izlerini sürmesiyle yarım kalır. Bu yüksek aksiyon kovalamaca Ashley’e babasının gizli geçmişine dair gerçekleri gösterecektir. 

Başrollerdeki Nicolas Cage ve Ashley Greene’e, Ron Perlman, Jackie Earle Haley, Joel David Moore, Ernie Hudson, Grace Byers, Rick Fox ve Lynn Whitfield eşlik ediyor. Filmin yazar ve yönetmen koltuğunda ise Tim J. Brown oturuyor. Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği Emeklilik Planı, 29 Eylül’de sinemalarda olacak.

Benzer Videolar