06 Temmuz 2022, Çarşamba
Giriş: 21.06.2022 17:37 | Son Güncelleme: 21.06.2022 17:43

Dursun Özbek, Galatasaray Adası'nda incelemelerde bulundu

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Adası'nda incelemelerde bulundu. Özbek "Hasret bitiyor. Adanın tahliyesi için emek veren arkadaşlara teşekkür ediyorum. Eskisinden daha güzel hale getirilip, Galatasaraylıların emrine verilecek" dedi
Dursun Özbek, Galatasaray Adası'nda incelemelerde bulundu - Resim: 1

Sarı-kırmızılı kulübün ikinci başkanı Metin Öztürk, yönetim kurulu sözcüsü Rıza Morova ve Galatasaray Sportif AŞ. Başkan Vekili Erden Timur ile Galatasaray Adası'na gelen Başkan Özbek, çalışmalar hakkında basın mensuplarına açıklama yaptı.

1 | 9
Dursun Özbek, Galatasaray Adası'nda incelemelerde bulundu - Resim: 2

Yıllar sonra Galatasaray Adası'na tekrar kavuşacaklarını belirten Dursun Özbek, "Hasret bitiyor. Adanın tahliyesi için emek veren arkadaşlara teşekkür ediyorum. Geç de olsa adamıza kavuştuk. Adanın irtifak hakkı için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Ayrıca buranın hali perişan. Restorasyonu için yönetim kurulu bütçe oluşturdu. Eskisinden daha güzel hale getirilip, Galatasaraylıların emrine verilecek" diye konuştu.

2 | 9
Dursun Özbek, Galatasaray Adası'nda incelemelerde bulundu - Resim: 3

Dursun Özbek, Galatasaray Adası'nın sosyal tesis olarak kullanılacağını vurgulayarak, "Kar amaçlı bir nokta değil. Kürek şubesini de buraya getirmeyi düşünüyoruz. Galatasaray Üniversitesiyle beraber bir kürek takımı oluşturup, çalışmalarını burada yapmasını sağlayacağız. Bazı bölümler bize ait değil. İrtifak hakkını alır almaz Galatasaraylılara müjdeyi vereceğim" dedi.

3 | 9
Dursun Özbek, Galatasaray Adası'nda incelemelerde bulundu - Resim: 4

Özbek "Kulübe hayırlı olmasını diliyorum. Çalışmalara başladık. Önce molozlardan temizlenmesi lazım. En süratli şekilde yapmayı düşünüyoruz. Görevimiz, adayı eskisinden daha güzel hale getirip, üyelerin kullanımına açmak. El birliğiyle burayı en kısa sürede bitireceğiz" değerlendirmesinde bulundu.

4 | 9