05 Mart 2024, Salı
Haber Giriş: 25.10.2023 13:16 | Son Güncelleme: 25.10.2023 13:21

Mauro Icardi: Bu takımla gurur duyuyorum

Bayern Münih karşısında Galatasaray'ın tek golünü atan Icardi, sosyal medya hesabından "Yenilginin ardından sessiz kalmak ve yola devam etmek kolay olurdu" diyerek paylaşımda bulundu
Mauro Icardi:  Bu takımla gurur duyuyorum

UEFA Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde dün Bayern Münih karşısında alınan 3-1'lik yenilginin ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan 30 yaşındaki Icardi, taraftarlara seslendi.

Hesabında "temsili ve çok özel bir fotoğraf" paylaştığını belirten yıldız futbolcu, şunları kaydetti: "UEFA Şampiyonlar Ligi'nde, en iyilerin yarıştığı böylesine önemli bir maçta alınan yenilginin ardından sessiz kalmak ve yola devam etmek kolay olurdu. Ama bugün herkese burada bulunmaktan ne kadar mutlu olduğumu söylemek istiyorum. Sonuca rağmen bu takımla ne kadar gurur duyduğumu anlatamam. İnsanların her an, her maçta gösterdikleri sonsuz sevgi için minnettarım. Bu projenin kulübe büyük zaferler getireceğinden eminim çünkü projenin arkasında duran ve çalışan insanların her biri yürekten ve tutkuyla ellerinden gelenin en iyisini yapıyor"