20 Temmuz 2024, Cumartesi Gazete Oksijen
Haber Giriş: 21.03.2023 19:50 | Son Güncelleme: 21.03.2023 20:00

Özbek'ten Koç'un canlı yayın teklifine yanıt: İşte düşmek istemediğimiz seviye budur

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un canlı yayın teklifine yanıt verdi. Özbek "İşte tam olarak bizim düşmek istemediğimiz seviye budur" sözlerini kaydetti
Özbek'ten Koç'un canlı yayın teklifine yanıt: İşte düşmek istemediğimiz seviye budur

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek'in açıklaması sonrasında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç kulübün resmi hesabından bir mesaj yayınladı.

Koç, "Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Dursun Aydın Özbek’e aynı çağrıyı 3.kez tekrarlıyorum: Cesaretiniz varsa tüm bu algı, manipülasyon ve attığınız iftiralarınızı konuşmak için sizi istediğiniz mecrada hiç vakit kaybetmeden yüz yüze canlı yayına davet ediyorum. Bu vesileyle kendinizi daha iyi ifade edeceğinizi düşünüyorum" sözlerini kaydetti.

Koç'un canlı yayın teklifini "İşte tam olarak düşmek istemediğimiz seviye budur" sözleriyle reddeden Özbek, şu açıklamayı yaptı:

"Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Ali Koç, Tarafıma yaptığınız çağrı metnini okudum. Kullandığınız üslubu üzüntüyle karşıladım. Bugün yaptığım konuşmanın metninde geçen bir bölümle size cevap vermek istiyorum. Zira içinde bulunduğunuz ruh halini ve davranışlarınızı çok iyi anlattığını düşünüyorum:

'Biz, sizinle bu kadar düşük seviyede rekabet etmek istemiyoruz. İftiralarla ayak oyunlarıyla rekabeti aşağı çekmeye çalışıyorsunuz, bunu reddediyoruz. Yıllardır devam eden başarısızlıklarınızı kapatmak için insanları kandırmaktan, manipüle etmekten vazgeçin. Köhnemiş bir zihniyetle, kendi taraftarınızı kandırmak, onlara iyi görünmek için uğraşmaktan vazgeçin.'

Son bir ümitle, bizi çekmeye çalıştığınız seviyeyi görüyoruz. İşte tam olarak bizim düşmek istemediğimiz seviye budur."