30 Mayıs 2024, Perşembe Gazete Oksijen
Haber Giriş: 28.05.2023 21:10 | Son Güncelleme: 28.05.2023 22:14

Sinan Oğan: Seçmenimiz oylar Oğan’a verilmedi diyenlerin heveslerini kursağında bıraktı

Cumhurbaşkanlığı Seçimleri'nde Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyen Sinan Oğan Twitter paylaşımında, "Seçmenimiz bu oylar Sinan Oğan’a verilmedi diyenlerin heveslerini kursağında bırakmış, bize güvenmiş ve önemli ölçüde bizim olduğumuz yeri seçmiştir" ifadelerini kullandı
Sinan Oğan: Seçmenimiz oylar Oğan’a verilmedi diyenlerin heveslerini kursağında bıraktı

14 Mayıs'ta yapılan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri'nin ilk turunda ATA İttifakı'nın adayı olan ve ikinci turda Cumhur İttifakı'nın adayı Recep Tayyip Erdoğan'ın destekleyen Sinan Oğan, seçim sonuçlarına ilişkin bir paylaşım yaptı. 

Twitter hesabından yaptığı açıklamada Oğan, "Cumhurbaşkanlığı seçim süreci tamamlanmıştır. Bu sonuca göre ilk turda bizden desteğini esirgemeyen seçmenimiz ikinci turda da önemli ölçüde desteğini devam ettirmiş ve Türkiye’nin istikrarı yönünde oyunu kullamıştır. Seçmenimiz bu oylar Sinan Oğan’a verilmedi diyenlerin heveslerini kursağında bırakmış, bize güvenmiş ve önemli ölçüde bizim olduğumuz yeri seçmiştir. Buradan PLANA SADIK KALan tüm vatandaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Artık yeni bir dönem başlıyor, Kazanan Türk milliyetçileri, Atatürkçüler, Türk milleti ve Türk dünyası, kaybeden linç kültürü ile terör iltisaklı partiler ve onlara güvenenler olmuştur" ifadelerini kullandı.