20 Nisan 2024, Cumartesi
Video Giriş: 01.04.2024 14:54 | Son Güncelleme: 01.04.2024 14:57

Kuş Uçuşu final sezonu fragmanı

Eskiler ve yeniler arasında savaş yeniden başlıyor, farklı kuşaklar arasındaki mücadelede son tur oynanıyor. Netflix, başrollerinde Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’a yer veren Kuş Uçuşu’nun üçüncü ve final sezonundan yeni bir fragman paylaştı.

Beklenmedik kararlar ve sürprizlerle dolu Kuş Uçuşu'nun yeni ve son sezonunda X ve Y kuşağı, son kez karşı karşıya geliyor. Lale (Birce Akalay) ve Kenan (İbrahim Çelikkol) hem kariyerlerinde hem de ilişkilerinde farklı bir sınavla karşılaşırken; Aslı (Miray Daner) ve Yusuf (Demircan Kaçel), medya dünyasının zorlu şartlarında var olabilmek ve kendilerine bir yer edinmek için verdikleri mücadeleye devam ediyor.

Üçüncü ve final sezonda tüm karakterler kendi savaşlarını kazanmak için son güçlerini kullanıyor ve orman nihayet nihai düzenine kavuşuyor. Kuş Uçuşu, merakla beklenen üçüncü sezonuyla 11 Nisan’da Netflix’te.

Kuş Uçuşu 3. sezon hakkında:

Kameraların karşısına bu defa başka bir tanıdık yüz yerleşirken, önceki ittifaklar bozuluyor, yeni ilişkiler kuruluyor ve habercilik dünyasında kartlar bir kez daha yeniden dağıtılıyor. 

Benzer Videolar