01 Mart 2024, Cuma
Video Giriş: 05.12.2023 23:13 | Son Güncelleme: 05.12.2023 23:31

Berlin'den yeni tanıtım: En iyileri bir araya getir

Netflix, La Casa de Papel'in ünlü karakterini konu alan spin-off dizi Berlin'den yeni bir tanıtım yayınladı. "Planın ilk adımı: En iyileri bir araya getir" mesajıyla paylaşılan videoda Berlin, 44 milyon euroluk soygun için buluşan ekibini izleyiciyle tanıştırıyor

La Casa de Papel’in dünyasında geçen ve başrolünde Pedro Alonso’nun yer aldığı Berlin Netflix'te izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. La Casa de Papel’in öncül yapımı olarak gelen ve soğukkanlı, hesaplı ve zeki bir dolandırıcı ve mücevher hırsızı olan Andres de Fonollosa ve çetesini takip eden dizi 29 Aralık'ta izleyicilerle buluşacak.

Netflix'in Instagram hesabından diziyle ilgili yeni bir tanıtım videosu paylaşıldı. "Planın ilk adımı: En iyileri bir araya getir" mesajıyla yayınlanan videoda Berlin, 44 milyon euroluk mücevher soygunu için kurduğu ekibi tanıtıyor. Ana karakteri canlandıran Pedro Alonso, La Casa de Papel dizisinin bu öncülünde de aynı karakteri canlandırmak için geri dönüyor. Berlin’in çetesinde yer alan diğer önemli oyuncular ise şunlar:

Tristán Ulloa – Damián: Berlin’in güvendiği bir filantropik profesör
Michelle Jenner – Keila: Elektronik uzmanı
Joel Sanchez – Bruce: Eylemci bir karakter
Begoña Vargas – Cameron: Çetenin bir diğer üyesi
Julio Peña Fernández – Roi: Diğer karakterlerden biri

Benzer Videolar