28 Mayıs 2024, Salı Gazete Oksijen
Video Giriş: 13.11.2023 10:50 | Son Güncelleme: 13.11.2023 15:07

Damsel'dan ilk fragman

Millie Bobby Brown’ın bir prensesi canlandırdığı fantastik macera yapımı Damsel filmi için ilk fragman yayınlandı

Damsel filminden ilk fragman paylaşıldı. Stranger Things dizisindeki performansıyla adından söz ettiren, daha sonra Henry Cavill ile Enola Holmes filmlerinde rol alan Millie Bobby Brown, şimdi de başka bir fantastik macera için kolları sıvadı. Fantastik macera ve aksiyon türlerindeki Damsel’da Millie Bobby Brown’a Angela Bassett (Black Panther) ve Robin Wright (House of Cards) gibi yıldız isimler eşlik edecek.

Prenses Elodie’nin yolunu bulma çabası

Yapımdan yayınlanan ilk fragman, Prenses Elodie’nin karanlık labirentte yolunu bulma çabasını ve ateşli ejderhanın öfkesinden kaçma serüvenini aktarıyor. Hikâye boyunca krallıklar çarpışıyor, kraliçeler prenseslere gizemli görevler veriyor ve ejderhalar dehşet saçıyor.

28 Weeks Later filminin yönetmeni Juan Carlos Fresnadillo imzasını taşıyan yapımda senaryo Fast X ile tanınan Dan Mazeau’ya emanet ediliyor.

Filmin kadrosu

Yapımda Brown, zorla evlendirilmek istenen genç Prenses Elodie’ye hayat veriyor. Beyaz Atlı Prens'inin hiç de göründüğü gibi olmadığını anlayan Elodie, kadim bir ejderhaya kurban edilmek üzere olduğunu fark edince hikâye zorlu bir hayatta kalma macerasına dönüşüyor.

Basset ve Wright’ın sırasıyla Leydi Bayford ve Kraliçe Isabelle rollerini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Elodie’nin nişanlısı Prens Henry rolünde Nick Robinson (Jurassic World), Kral rolünde Ray Winstone (The Departed), Prens Henry’nin küçük kız kardeşi rolünde Brooke Carter (The Peripheral) ve Sör Oded rolünde Ricky Guillart (Dear Earth) yer alıyor.

Kadroda ayrıca Saif Mohsen (Tyrone’u Klonladılar), Shohreh Aghdashloo (The Expanse), Elmano Sancho (Filha da Lei), Sam Sharma (Kobra Operasyonu), Sonya Nisa (Red Rose) ve Erickson Santos Gomes (Quer o Destino) bulunuyor.

Benzer Videolar