20 Nisan 2024, Cumartesi
Video Giriş: 20.10.2023 11:01 | Son Güncelleme: 20.10.2023 11:10

Ferrari'den yeni fragman

Adam Driver'ın başrolde Enzo Ferrari'ye hayat verdiği ve 22 Aralık'ta izleyicilerle buluşacak olan belgesel filmi Ferrari'den yeni bir fragman yayınlandı.

Michael Mann'in sekiz yıl sonraki ilk filmi olan Ferrari'den yeni bir fragman yayınlandı. 22 Aralık'ta izleyicilerle buluşacak olan filmde Adam Driver, Enzo Ferrari'ye hayat verirken Penelope Cruz ise eşi Laura Ferrari'yi canlandırıyor.

Hikaye, 1957 yılının yazında geçiyor. Formula 1 gösterisinin arkasında eski yarışçı Enzo Ferrari krizdedir. Kendisinin ve eşi Laura'nın on yıl önce sıfırdan inşa ettiği fabrika iflasla karşı karşıyadır. Çiftin dengesiz evliliği de bir yıl önce oğulları Dino'yu kaybetmeleri nedeniyle darbe almıştır ve Ferrari, Lina Lardi'den olan oğlu Piero'yu eşine kabul ettirmekte zorlanır. Tüm bunların üstüne felaketle sonuçlanacak olan Mille Miglia yarışı yaklaşmaktadır.

Senaryosu Troy Kennedy Martin tarafından yazılan Ferrari'de Driver ve Cruz'a Shailene Woodley, Jack O'Connell, Sarah Gadon, Patrick Dempsey ve Gabriel Leone eşlik ediyor. Proje, ünlü Heat ve The Insider yönetmeninin sekiz yıl önceki Blackhat'ten bu yana ilk filmi olma özelliğini taşıyor.

Benzer Videolar