04 Mart 2024, Pazartesi
Video Giriş: 19.07.2022 00:29 | Son Güncelleme: 19.07.2022 00:37

Netflix'in yeni dizisi Zeytin Ağacı'nın fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Tuba Büyüküstün, Seda Bakan ve Boncuk Yılmaz'ın yer aldığı Zeytin Ağacı'ndan fragman yayınlandı

Kadrosunda Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Fırat Tanış, Serkan Altunorak, Rıza Kocaoğlu, Füsun Demirel, Umut Kurt gibi isimleri barındıran Netflix'in yeni dizisi Zeytin Ağacı'nın fragmanı yayınlandı.

Senaryosunu Nuran Evren Şit'in yazdığı ve yönetmenliğini Burcu Alptekin'in yaptığı dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak. 

Zeytin Ağacı, 28 Temmuz'dan itibaren izleyiciyle buluşacak.

Dizinin konusu

Ada, Sevgi ve Leyla’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi'ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık'a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar. Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.

Benzer Videolar