05 Mart 2024, Salı
Video Giriş: 30.07.2023 16:01 | Son Güncelleme: 30.07.2023 16:25

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası'ndan son fragman geldi

Klasik çizgi roman serisinin animasyon film uyarlaması olan Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası'nın son fragmanı yayınlandı. Film, 4 Ağustos'ta beyaz perdede seyircisiyle buluşacak

Seth Rogen imzalı, Kyler Spears ve Jeff Rowe'nin yönetmen koltuğunda olduğu, Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası(Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem) animasyon filminin vizyona giremden önceki son fragmanı yayınlandı. 1987 yılında animasyon dizisi olarak televizyona uyarlanan Teenage Mutant Ninja Turtles'ın dörtlü çetesini Micah AbbeyShamon Brown Jr.Nicolas CantuBrady NeonUsta Splinter'ı ise Jackie Chan seslendiriyor.

Konusu

Yıllarca insanların dünyasından soyutlanan Donatello, Michelangelo, Leonardo ve Raphael adındaki dört kaplumbağa kardeş, kahramanca davranışlarla New Yorkluların kalbini kazanmak ve normal gençler olarak kabul edilmek için yola çıkarlar. Yeni arkadaşları April O'Neil, konuşan dev sinek Superfly'ın mutant ordusunun şehri ele geçirmek istediğini anlatınca, ekip büyük bir mücadeleyle karşı karşıya kalırlar.

Benzer Videolar