18 Mayıs 2024, Cumartesi Gazete Oksijen
Video Giriş: 16.11.2023 17:25 | Son Güncelleme: 16.11.2023 17:33

Ölümlü Dünya 2'den ilk fragman yayınlandı

Ölümlü Dünya’nın devam filmi Ölümlü Dünya 2’nin ilk fragmanı yayınlandı. Film 1 Aralık'ta vizyona girecek

İlk filmiyle büyük beğeni toplayan Ölümlü Dünya 2'nin fragmanı yayınlandı. Yönetmenliğini Ali Atay’ın yaptığı, senaryosunu Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin üstlendiği Ölümlü Dünya 2'nin başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Giray Altınok, İrem Sak, Mehmet Özgür, Özgür Emre Yıldırım, Sarp Apak ve  Reha Özcan yer alıyor. 

Serinin ilk filmi, 11 haftalık vizyon yolculuğunda toplamda 585 bin 145 seyirciye ulaştı ve sinemaların ardından Netflix üzerinden izleyicilerle buluştu. İkinci fil 1 Aralık'ta sinemalarda olacak. İkinci filmde kanun kaçağı olarak hayatlarına devam eden Mermer ailesi, örgütün eline düşen Zafer’i kurtarmak için bu kez bile isteye arı kovanına çomak sokar ve son bir vurgun yapmaya kalkışır. 

 

 

 

 

Sinemada gösterildiği dönem Türk Filmleri arasında büyük beğeni toplayan ve gösterildiği dijital platformlarda da izleme oranlarıyla adından söz ettiren ve bir fenomen haline gelen Ölümlü Dünya’nın devam filmi “ÖLÜMLÜ DÜNYA 2” 1 Aralık 2023’te vizyona girecek.

 

Ek alanı

Ölümlü Dünya 2 Resmi Fragman | 1 Aralık'ta Sadece Sinemalarda! adlı YouTube videosunu önizle


Ölümlü Dünya 2 Resmi Fragman | 1 Aralık'ta Sadece Sinemalarda!

 

Benzer Videolar