18 Mayıs 2024, Cumartesi Gazete Oksijen
Video Giriş: 08.11.2023 11:41 | Son Güncelleme: 08.11.2023 11:49

The Marvels final fragmanı

10 Kasım'da gösterime girecek olan Marvel Sinematik Evreni’nin bir sonraki macerası The Marvels filminin final fragmanı yayınlandı

Brie Larson'ın Captain Marvel rolüyle geri döndüğü The Marvels filminden son fragman yayınlandı. Teyonah Parris, Iman Vellani, Zawe AshtonPark Seo-joon ve Samuel L. Jackson gibi isimlerin yer aldığı, yönetmenliğini Nia DaCosta’nın üstlendiği film 10 Kasım'da izleyiciyle buluşacak.

Filmde Carol Danvers yani Captain Marvel, despot Kree tarafından çalınan kimliğini geri kazanır ve Yüce Zeka’dan intikam alır. Ancak yaşanan beklenmedik bir olay sonucu Carol, dengesi bozulmuş bir dünyanın yükünü sırtlanır. Görevi gereği bir Kree devrimcisine bağlı anormal bir solucan deliğine gönderilmesi, hayatını tamamen değiştirecektir. Burada Carol’un güçleri, bir Jersey City hayranı olan Kamala Khan yani Ms. Marvel ve Carol’ın ayrı düştüğü yeğeni S. A. B. E. R astronotu olan Captain Monica Rambeau ile karışır. Bu sürpriz üçlü birlikte hareket ederek kainatı kurtarmaya çalışacaktır.

Benzer Videolar