15 Nisan 2024, Pazartesi
Video Giriş: 05.04.2023 09:22 | Son Güncelleme: 05.04.2023 09:44

Hava Muhalefeti fragmanı

Yönetmenliğini Murat Kepez’in üstlendiği Güldür Güldür Show yaratıcılarının yüksek dozda kahkaha vadeden yeni filmi Hava Muhalefeti'nin fragmanı yayınlandı. Film yıldız oyuncu kadrosuyla 14 Nisan’da sinemalarda

Yönetmenliğini Murat Kepez’in üstlendiği Güldür Güldür Show yaratıcılarının yeni filmi Hava Muhalefeti filmi 14 Nisan’da izleyicilerle buluşuyor. Başrollerini Ali Sunal ile Doğa Rutkay’ın paylaştığı, yönetmenliğini Murat Kepez’in üstlendiği, senaryosunu Murat Kepez, Eray Akyamaner, Uğur Güvercin ve Ayberk Sak’ın kaleme aldığı komedi türündeki Hava Muhalefeti filminin oyuncu kadrosunda ise; Ege Kökenli, Burak Hakkı, Kerem Atabeyoğlu, Ali Yoğurtçuoğlu, Kemal Uçar, Bülent Seyran, Ünal Yeter, Kadir Polatçı, Mekin Sezer, Mazlum Çimen, Aziz Aslan, Serkan Atar gibi değerli isimler yer alıyor.

Güldür Güldür Show’un yaratıcı ekibi tarafından kaleme alınıp, beyaz perdeye aktarılan Hava Muhalefeti filminin konusu ise Milletvekili adayı Cemil Yıldırım, sevgilisi Gözde ile birlikte hafta sonu kaçamağı yapmak için Bodrum uçağındaki yerlerini almışlardır. Küçük bir kaçamak diye başlayan hafta sonu tatili çok eğlenceli bir yolculuğa dönüşecektir. İkili ve uçaktaki diğer yolcular kendilerini bekleyen sürprizlerden habersizdir. Bakalım bu kahkaha dolu yolculukta neler olacak?

Benzer Videolar