21 Mayıs 2024, Salı Gazete Oksijen
Video Giriş: 09.03.2023 12:09 | Son Güncelleme: 09.03.2023 13:22

The Flash fragmanı

Ezra Miller'ın başrolde yer aldığı The Flash, 16 Haziran 2023 tarihinde Türkiye'de vizyona girecek

Christina Hodson'ın senaryosunu kaleme aldığı The Flash filminin fragmanı yayınlandı. Bary Allen'a hayat veren Ezra Miller'ın son dönemde birden fazla şiddet olayının faili olarak medyada yer almasına rağmen, DC CEO'su ve yönetmen James Gunn DC Evreni'nin yeni oluşumu hakkındaki sunumda bu duruma sessiz kalmıştı. Ancak The Flash filmi için hayranlara, "muhtemelen şimdiye kadar yapılmış en büyük süper kahraman filmlerinden biri" açıklamasında bulunmayı da ihmal etmemişti. 

The Flash, annesinin ölümünü engellemek için gücünü kullanarak zamanda geriye giden Barry Allen'ın, zamanın lineer akışında istenmeyen sonuçlara yol açmasını konu alıyor. Çoklu evrenin kırılarak açılması sonucu farklı Batman oyuncuları The Flash evrenine dahil oluyor. Michael Keaton ile Ben Affleck'in Batman karakterleri, The Flash filminde tekrar ortaya çıkıyor.

Ezra Miller'ın başrolünde yer aldığı The Flash'in oyuncu kadrosunda, Ben Affleck ve Michael Keaton'ın yanı sıra, Michael Shannon, Antje TraueRon LivingstonTemuera MorrisonKiersey Clemons, Sasha Calle, Maribel Verdú ve Saoirse-Monica Jackson gibi isimler yer alıyor.

Benzer Videolar