01 Şubat 2023, Çarşamba
Haber Giriş: 08.03.2022 19:11 | Son Güncelleme: 08.03.2022 19:30

Fatih Terim'den Burak Elmas'a yanıt: Galatasaray'ı televizyon başında destekleyeceğim

Fatih Terim, kendisi ve eşini Barcelona maçına davet eden Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Burak Elmas'a yazdığı mektup ile yanıt verdi
Fatih Terim'den Burak Elmas'a yanıt: Galatasaray'ı televizyon başında destekleyeceğim

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Burak Elmas, Fatih Terim ve eşi Fulya Terim'i perşembe günü Nou Camp'ta oynanacak Barcelona maçına davet etmişti. Terim yazdığı mektup ile Elmas'a yanıt verdi. Mektubunda daveti için Burak Elmas'a teşekkür eden deneyimli teknik direktör, maçı televizyon karşısında izleyeceğini belirtti.

İşte Fatih Terim'in Burak Elmas'a mektubu:

"Sayın Burak Elmas, davetiniz ve bu sezon UEFA Avrupa Ligi'nde elde ettiğimiz başarıyı takdir eden sözleriniz için teşekkür ederim. Ben hatayım boyunca Galatasaray'a hep inandım. Galatasaray, saha sonuçlarından bağımsız olarak, benim için asla irtifa kaybetmeyen, her zaman en üst seviyede kalan, saygınlığını daima koruyan ve kendisine kolay da dokunulmasına izin verilmeyen, yaptıklarıyla koca bir ulusun ufkunu açan büyük bir kulüp oldu.

Bilmenizi isterim ki, perşembe gecesi televizyon başında yaklaşık yarım asırdır hiç yitirmediğim aynı duygu, heyecan ve duygusal yoğunlukla takımımızı destekleyeceğim. Kalbim, bu sezon Avrupa'da sergiledikleri performansla taraftarımıza verdikleri keyfi sahada da yaşayan evlatlarımla olacak. Bu vesileyle sizin şahsınızda teknik heyetimize, oyuncularımıza ve tüm camiamıza başarılar dilerim. Umuyorum ki, İstanbul'da turu geçen taraf biz olacağız."