Anadolu’nun ortasında bir bozkırda adını bilmediğimiz bir kasabada görev yapan iki polisin öyküsünü konu alan Bozkır’ı ilk olarak 2018’de BluTV’de izlemiştik. Levent Cantek’in kaleminden çıkma diziyi izlerken yalnızca cinayetlerin izini sürmemiş, karakterlerle karanlığı, aydınlığı, yalnızlığı ve birbirini anlamayı birlikte yaşamıştık. Şimdi Bozkır, başrollerini Yiğit Özşener ve Furkan Andıç’ın paylaştığı ikinci sezonuyla beş yıl sonra yeniden ekranlarda. Yönetmen koltuğunu Levent Cantek ve Şahin Altuğ paylaşıyor.
17.03.2023 04:30
Bekleyen izleyici muradına erdi
Beş yıl aradan sonra ekrandaki Bozkır 2’de Yiğit Özşener ve Furkan Andıç bir yandan geniş bir yolsuzluğun peşindeler