23 Mayıs 2024, Perşembe Gazete Oksijen
Video Giriş: 22.09.2023 09:55 | Son Güncelleme: 22.09.2023 10:01

Griselda'dan ilk fragman

Sofia Vergara’nın Griselda Blanco'yu canlandırdığı, gerçek hayat öyküsü olan Griselda'dan ilk fragman yayınlandı

Sofia Vergara’nın aynı zamanda baş yapımcılığını üstlendiği Griselda ile tek başına bir kadın olarak güce kavuşabilmek için bitmek bilmeyen bir hırsın peşine takılmaya hazır olun! Griselda Blanco’nun gerçek hayat öyküsünden esinlenen altı bölümlük mini dizi, Blanco’nun kurduğu işi ayakta tutabilmek adına verdiği mücadeleye odaklanıyor.

Narcos’un yaratıcıları Eric NewmanDoug MiroIngrid Escajeda ve Carlo Bernard’ın imzasını taşıyan, Andrés Baiz’in yönettiği Griselda 25 Ocak’ta Netflix’te izleyicileriyle buluşuyor.

Sofia Vergara’nın başrolünü ve baş yapımcılığını üstlendiği Griselda, zekâsı ve hırsıyla tarihin en çok para kazanan kartellerinden birini kuran Kolombiyalı iş kadını Griselda Blanco'nun hayat öyküsünden esinlendi. Blanco’nun akılalmaz acımasızlığı ile cazibesinin tehlikeli birleşimi sayesinde iş hayatı ve ailesi arasında ustalıkla kurduğu denge, onun aynı zamanda Ana lakabıyla tanınmasına yol açtı.

Andrés Baiz'in yönettiği mini dizide Sofía Vergara'ya (Griselda Blanco) aynı zamanda, Alberto Guerra (Dario Sepúlveda), Christian Tappan (Arturo Mesa), Martín Rodríguez (Rivi Ayala), Juliana Aidén Martinez (June Hawkins) ve Vanessa Ferlito (Carmen Gutiérrez) gibi isimler de eşlik ediyor.

Benzer Videolar