25 Haziran 2024, Salı Gazete Oksijen
Video Giriş: 01.12.2023 10:15 | Son Güncelleme: 01.12.2023 10:26

Griselda'dan yeni fragman

Sofia Vergara’nın başrolünü ve baş yapımcılığını üstlendiği gerçek hayat öyküsü Griselda'dan yeni fragman yayınlandı. Narcos’un yaratıcılarının imzasını taşıyan dizi 25 Ocak’ta Netflix’te izleyicileriyle buluşacak

Acımasız bir savaşçı, zeki bir girişimci ve fedakâr bir anne… Bitmek bilmeyen bir hırsla ayakta kalmaya çabalayan Griselda Blanco’nun güce tapan hikâyesi, izleyiciyle 25 Ocak’ta Netflix’te buluşacak.

Narcos’un yaratıcıları Eric NewmanDoug MiroIngrid Escajeda ve Carlo Bernard’ın imzasını taşıyan, Andrés Baiz’in yönettiği dizinin başrolünü ve baş yapımcılığını Sofía Vergara üstleniyor. Vergara, Griselda Blanco'nun hayat öyküsünden esinlenen altı bölümlük mini dizide daha önce hiç olmadığı kadar hırslı ve bir o kadar da tehlikeli. 

Sofía Vergara'ya (Griselda Blanco) aynı zamanda, Alberto Guerra (Dario Sepúlveda), Christian Tappan (Arturo Mesa), Martín Rodríguez (Rivi Ayala), Juliana Aidén Martinez (June Hawkins) ve Vanessa Ferlito (Carmen Gutiérrez) gibi isimler de eşlik ediyor.

Griselda hakkında

Sofia Vergara’nın başrolünü ve baş yapımcılığını üstlendiği Griselda, zekâsı ve hırsıyla tarihin en çok para kazanan kartellerinden birini kuran Griselda Blanco'nun hayat öyküsünden esinlendi. Blanco’nun akılalmaz acımasızlığı ile cazibesinin tehlikeli birleşimi sayesinde iş hayatı ve ailesi arasında ustalıkla kurduğu denge, onun aynı zamanda Ana lakabıyla tanınmasına yol açtı.

Benzer Videolar