21 Haziran 2024, Cuma Gazete Oksijen
Video Giriş: 12.01.2024 15:12 | Son Güncelleme: 12.01.2024 19:10

Kül’ün ilk fragmanı

Başrollerinde Funda Eryiğit, Alperen Duymaz ve Mehmet Günsür’ün yer aldığı Netflix yapımı film Kül’ün ilk fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği film 9 Şubat’ta yayınlanacak

Gerçekliğin tekdüzeliğinden kaçarak kurgunun heyecanına atılmaya hazır mısın? Netflix, başrollerinde Funda EryiğitAlperen Duymaz ve Mehmet Günsür’e yer veren yeni filmi Kül’ün ilk fragmanını paylaştı. 

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği filmde görünüşte kusursuz bir hayata sahip evli bir çiftin yaşamı gizemli bir kitap ile aniden değişiyor. Gökçe (Funda Eryiğit), eşi Kenan (Mehmet Günsür)’ın sahip olduğu yayınevine gönderilen kitaplardan biri olan Kül’ü keşfettiği andan itibaren bu büyülü hikayenin peşine düşüyor ve kendisini gizemli bir adamla (Alperen Duymaz) fırtınalı bir ilişkinin ortasında buluyor. Ancak Kül’ün hikayesinde gizlenen anılar bu duygulardan çok daha fazlasını barındırıyor. Gizemli bir hikayenin tüm sırlarını adım adım ortaya döken Kül, 9 Şubat’ta Netflix’te yayınlanacak. 

Kül Hakkında:

Gökçe kendi yaşamında kaybettiği heyecanı eşi Kenan’ın sahibi olduğu yayınevine gelen kitaplardan Kül’ün hikayesinde bulur. Peşine takıldığı bu gizemli hikaye, Gökçe’ye uzun zamandır hissedemediği duyguları yeniden yaşatırken, Kenan ile sahip oldukları mutlu aile tablosunun kısa sürede paramparça olmasına neden olur.

Benzer Videolar